Komple Araç Operasyonları (FTL)

FTL taşımacılık ile müşterilerimize ait sevk edilecek yüklerin özelliklerine göre, araç parkımızda bulunan özmal veya sözleşmeli uygun araçların planlamasını yaparak, planlanan güzergah ve planlanan teslim gününde varış noktasına sevkini gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimize planladığımız tüm özmal araçlarımızı Aaraç takip sistemi üzerinden müşterilerimizin takibini sağlayarak yüklerinin takibini ve kontrolünü bizim ile birikte yapmalarına imkan veriyoruz.

Yüklerinin varış noktalındaki müşterilerinize teslimatı sonrasında veya esnasında Teslim Detay bilgilerini ve Müşteri irsaliyelerinin bilgilendirme sistemimiz üzerinden müşterilerimize ve müşterilerine paylaşımını sağlıyoruz.

FTL Taşımacılık ile neler gönderebilirim ?
  • Komple olan tüm yüklerinizi (Panelvan,Kamyonet,Kamyon,Kırkayak ve Tır) deponuzdan veya depomuzdan yükleyerek direk müşterinizin deposuna veya hizmet aldığı depolara teslimatını gerçekleştiriyoruz.
  • Tehlikeli Madde Taşımacılığı kapsamına giren tüm ADR’ye tabi yüklerinizi ADR donanımlı araçlarımız ile deponuzdan veya depomuzdan yükleyerek müşterinizin deposuna veya hizmet aldığı depolara teslimatını gerçekleştiriyoruz.
  • Tekstil sektörüne özel Askılı Taşımacılığa uygun küçük büyük tüm araçlarımız ile müşterilerinize sevkiyatı gerçekleştirip , fason müşterilerden toplama yapıp yine yönlendirilen depolara teslimatını gerçekleştiriyoruz.
  • Gıda Lojistiği için uygun olan araçlarımız ile deponuzdan yükleme yaptırarak müşterinizin deposuna teslimatını gerçekleştiriyoruz.
  • Komple yükleriniz ile birlikte aynı araç içerisinde size ait 1 den fazla adrese uğrama ile boşaltma ve toplama yaptırarak müşterilerinize Milk-run ve Fason taşıma hizmeti gerçekleştiriyoruz.