Img

HAVUZLU LOWBED

HAVUZLU LOWBED 40 yıllık tecrübesini 2020 yılında Havuzlu Lowbed ile taçlandıran Saray Lojistik, Avrupa’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den Avrupa’ya havuzlu lowbed yapmaktadır.

DEVAMINI OKU
Img

TEHLİKELİ MADDE TAŞIMACILIĞI

Saray Lojistik olarak Kimyasal, yanıcı ve tehlikeli madde taşımacılığında, insan sağlığı, diğer canlı varlıklar ile çevreye zarar vermeden düzenli ve güvenli bir şekilde kara yolu ile taşımasını gerçekleştiriyoruz.

DEVAMINI OKU
Img

DEPOLAMA HİZMETİ

Çerkezköy’de 10.000 m2 ve Gebze’de 2.500 m2 kapalı depolama alanları ile müşterilerin depolama ihtiyaçları dışında tüm Lojistik süreçleri ile müşterilerimize sorunsuz hizmet vermekteyiz.

DEVAMINI OKU
Img

FTL (Komple araç taşıma)

FTL taşımacılık ile müşterilerimize ait sevk edilecek yüklerin özelliklerine göre, araç parkımızda bulunan özmal veya sözleşmeli uygun araçların planlamasını yaparak, planlanan güzergah ve planlanan teslim gününde...

DEVAMINI OKU
Img

YURTİÇİ DAĞITIM VE TOPLAMA

Saray Lojistik,Türkiye geneli 81 ilde oluşturduğumuz dağıtım ağı, uzman kadro, konusunda uzman tedarikçi ve partner firmalarımız , taşınan yüke göre teknik donanımlı özmal ve sözleşmeli araçlarımız ve teknolojik altyapı ...

DEVAMINI OKU
Img

4PL ÇÖZÜM HİZMETLERİ

Saray Lojistik uzman kadrosu ile 4PL hizmeti müşterilerine tedarik zinciri yönetimi ve danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır. Saray Lojistik 4PL hizmeti ile sadece uygulama ve yürütme gibi operasyonel konuların dışında yeniden değerlendirme...

DEVAMINI OKU
Img

LOJİSTİK DANIŞMANLIK

Saray Lojistik alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile talep doğrultusunda müşterilerimizin mevcut lojistik operasyonlarını yerinde inceleyerek,tüm süreçlerin içinde bulunarak, ilgili analizleri yapıp Lojistik yönetiminden operasyonlarına kadar tüm süreçlerinin yeniden kurulmasına destek vermektedir.

DEVAMINI OKU
Img

NAKLİYE HİZMETİ

Saray Lojistik’in vermiş olduğu iç nakliye hizmetleri ile ürünlerinizin doğru zamanda, doğru yerde olmasını sağlıyoruz. Müşterilerimize depolarımız veya depolarından ürünlerini hızlı,güvenilir ve hasarsız şekilde verimli ve düşük maliyetli bir nakliye hizmeti sunmaktayız.

DEVAMINI OKU